25 Aug 2017
      

Jau atkal tik tuvu, tuvu ir rudens – 

Pienācis klāt ar pīlādžiem sārtiem,

Ar dāliju ziedu ugunskuriem,

Ar zirnekļu austajiem tīmeklīšiem,

Ar miglas vāliem pelēcīgiem...

/Ārija Āre/ 

 

 

 

  • 9.40 - pulcēšanās savās klasēs (pēc saraksta),tad došanās uz svinīgo pasākumu pie skolas.
  • 9.50 – 1. un 12.klašu skolēnu gājiens no mazās skolas, pulcēšanās svinīgajam pasākumam pie skolas (vai zālē, ja līst lietus)
  • 10.00 – svinīgais pasākums pie skolas(vai zālē 1. un 12.kl., ja līst lietus)
  • 10.40 - klases stundas pie savas klases audzinātājas (pēc saraksta)

Kabinetu sadalījums klases stundai

 

KLASE

AUDZINĀTĀJAS

MAZĀ SKOLA

IERAŠANĀS LAIKS

KLASES STUNDA

1.A

GUNITA ROSICKA

9.kab.

9.40

10.40

1.C

LIENE KOKINA

18.kab.

9.40

10.40

2.A

VELGA GRĪNVALDE

20.kab.

9.40

10.40

2.B

KRISTIĀNA RITENBERGA

14.kab.

9.40

10.40

2.C

LOLITA GARKĀJA

17.kab.

9.40

10.40

3.B

SINTIJA AUMALE

11.kab.

9.40

10.40

4.A

LILIJA LĀCEKLE

10.kab.

9.40

10.40

 

 

KLASE

AUDZINĀTĀJAS

LIELĀ SKOLA

IERAŠANĀS LAIKS

KLASES STUNDA

1.B

SANTA ŠTEINERTE

15.kab.

9.30

10.40

3.A

ANITA ZELTIŅA

12.kab.

9.40

10.40

3.C

INESE GASPAROVIČA

18.kab.

9.40

10.40

4.B

ELĪNA DELVERE

17.kab.

9.40

10.40

4.C

ELĪNA SKVORCOVA

13.kab.

9.40

10.40

 

KLASE

AUDZINĀTĀJAS

LIELĀ SKOLA

IERAŠANĀS LAIKS

KLASES STUNDA

5.A

KRISTA ZUBOVA

36.kab.

9.40

10.40

5.B

LIENE DOBELE

35.kab.

9.40

10.40

5.C

KRISTA MAŠINSKA

31.kab.

9.40

10.40

6.A

INGRĪDA FREIMANE

28.kab.

9.40

10.40

6.B

SAIVA JANSONE

16.kab.

9.40

10.40

6.C

ANITA KAIRO

24.kab.

9.40

10.40

7.A

NATĀLIJA KROŠKINA

7.kab.

9.40

10.40

7.B

ANDA GLEIZUPA

20.kab.

9.40

10.40

7.C

KRISTĪNE UPMANE

11.kab.

9.40

10.40

8.A

TAMĀRA PŪPOLA

A2.kab.

9.40

10.40

8.B

ĪRA RIMOVIČA

30.kab.

9.40

10.40

8.C

LIGIJA CĪRULE

26.kab.

9.40

10.40

9.A

ILZE GRIGORE

37.kab.

9.40

10.40

9.B

SKAIDRĪTE PRANCĀNE

25.kab.

9.40

10.40

9.C

DACE PELCE

6.kab.

9.40

10.40

10.A

DINA BALTAKMENE

39.kab.

9.40

10.40

10.B

IEVA FELDBERGA

38.kab.

9.40

10.40

11.A

VĒSMA KAŅEPE

A1.kab.

9.40

10.40

11.B

EGITA ANTONE

34.kab.

9.40

10.40

12.A

KRISTĪNE GEREIŠA

29.kab.

9.30

10.50

12.B

ZITA ŠTRAUSA

27.kab.

9.30

10.50