22 Dec 2017
      

  Šī gada 20. decembrī, rīta pusē, mūsu skolas skolēni un skolotāji piedalījās labo darbu akcijā “Ziemassvētku dziesmu, dzejoļu, piparkūku un vēlējumu reiss”, kura idejas autores ir skolotājas Skaidrīte Prancāne un Ilze Grigore. Tā laikā tukumniekus, kuri mēroja ceļu no centra uz Jauntukumu un Lauktehniku, sagaidīja mūsu skolas rūķi, kuri tos iepriecināja ar skanīgām Ziemassvētku dziesmām, piparkūkām un laba vēlējumiem svētkos visa ceļa garumā.

  Cilvēku emocijas bija dažādas, tomēr ne visi tās izpauda. Taču pasažieru vidū bija arī tādi, kuri pēc brauciena mums pateica paldies par svētku sajūtu radīšanu un visu brauciena laiku smaidot baudīja dziesmas un jauko atmosfēru, kuru radīja daļa no skolas koristiem, skolotāju Ērikas Bogatajas un Viļņa Prancāna pavadījumā, kā arī mēs - skolēnu domes pārstāvji kopā ar skolotāju Ievu Feldbergu.

  Akcijas laikā es ieguvu ļoti pozitīvas emocijas. Ceru, ka arī pārējie skolēni un skolotāji, kuri bija šajā reisā ieguva tikpat pozitīvas emocijas, lai gan to varēja arī pamanīt skolotāju sejās, jo tie nepārstāja smaidīt, vērojot cilvēku reakcijas un dziedot līdzi Ziemassvētku dziesmām. Mēs ceram, ka arī autobusu pasažieri, kuri brauca ar šo reisu, ieguva pozitīvas emocijas, un ka, izkāpjot no autobusa, tiem radās kaut nedaudz Ziemassvētku sajūtas. Liekas, ka šis brauciens uzlaboja pasažieru dienu un lika tukumniekiem pasmaidīt. Paldies arī “Tukuma Auto” administrācijai un smaidīgajiem šoferīšiem par sadarbību un atbalstu šīs idejas īstenošanā!

  Manuprāt, šādas labo darbu akcijas noteikti ir jāatkārto un jāturpina to darīt katru gadu, jo šis noteikti ir viens no labākajiem veidiem, kā darīt labu citiem, iepriecināt pārējos, tuvojoties svētku laikam, un krāt labos karmas punktus, lai vēlāk dzīvē viss labais, ko tu esi darījis, atnāk pie tevis atpakaļ.

Laura Brūvere, 12.b klases skolniece, skolēnu domes pārstāve