08 Jan 2018
      

  

   2018.gada 9.janvārī Tukuma 2.vidusskolā plkst. 9.40 notiks informatīvais seminārs par līdzdalību un jauniešu līdzdalības iespējām Tukuma novadā. Semināru organizē biedrība “Creative Minds for Culture” sadarbībā ar Tukuma novada Izglītības pārvaldi un Tukuma novada Multifunkcionālo jaunatnes iniciatīvu centru. Semināru mērķis ir pilnveidot Tukuma novada jauniešu zināšanas par līdzdalības veidiem un iespējām, motivējot jauniešus aktīvākai līdzdalībai Tukuma novadā.

Programmā: dalībnieku iepazīšanās, informatīvā daļa par jauniešu līdzdalības veidiem un jauniešu līdzdalības iespējām Tukuma novadā, praktiskais darbs grupās.

Papildus informācija par semināru norisi, sazinoties ar Tukuma novada jaunatnes lietu speciālisti Ievu Upesleju: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai pasākuma koordinatori Lindu Kalniņu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., 27723995.

Semināri organizēti projekta “Jauniešu un politikas veidotāju dialogs Tukuma novadā” ietvaros ar Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017. gadam valsts budžeta finansējumu.