31 Aug 2018
      

Ir atkal septembris. 
Tāds rudenīgi saulains
Ar ziedu krāsainību, 
Miglainiem rītiem.
Mēs atkal veram savas 
Skolas durvis …
Un ejam pretī daudz kam nezināmam

 

 

  • 9.40 - pulcēšanās savās klasēs (pēc saraksta), tad došanās uz svinīgo pasākumu pie skolas.
  • 9.50 – 1. un 12.klašu skolēnu gājiens no mazās skolas, pulcēšanās svinīgajam pasākumam pie skolas (vai zālē, ja līst lietus)
  • 10.00 – svinīgais pasākums pie skolas (vai zālē 1. un 12.kl., ja līst lietus)
  • 10.40 - klases stundas pie savas klases audzinātājas (pēc saraksta)

ORGANIZATORISKĀ INFORMĀCIJA

KLASE

AUDZINĀTĀJAS

MAZĀ SKOLA

IERAŠANĀS LAIKS

KLASES STUNDA

1.A

AIGA BLUMBERGA-ĶIMENE

14.kab.

9.40

10.40

1.B

LILIJA LĀCEKLE

10.kab.

9.40

10.40

1.C

ILZE BULAHA

18.kab.

9.40

10.40

2.A

GUNITA ROSICKA

9.kab.

9.40

10.40

3.A

VELGA GRĪNVALDE

20.kab.

9.40

10.40

3.C

LOLITA MUČA

17.kab.

9.40

10.40

4.B

SINTIJA AUMALE

11.kab.

9.40

10.40

 

LIELĀ SKOLA

 

2.B

SANTA ŠTEINERTE

15.kab.

9.40

10.40

2.C

LIENE KOKINA

13.kab.

9.40

10.40

3.B

KRISTIĀNA RITENBERGA

17.kab.

9.40

10.40

4.A

ANITA ZELTIŅA

12.kab.

9.40

10.40

4.C

AIRA ŠMITE

14.kab.

9.40

10.40

 

KLASE

AUDZINĀTĀJAS

LIELĀ SKOLA

IERAŠANĀS LAIKS

KLASES STUNDA

5.A

ZITA ŠTRAUSA

27.kab.

9.40

10.40

5.B

LIGIJA CĪRULE

35.kab.

9.40

10.40

5.C

EGITA ANTONE

34.kab.

9.40

10.40

6.A

ARTA LOCĀNE-ĀBOLIŅA

36.kab.

9.40

10.40

6.B

LIENE DOBELE

6.kab.

9.40

10.40

6.C

KRISTA MAŠINSKA

31.kab.

9.40

10.40

7.A

INGRĪDA FREIMANE

28.kab.

9.40

10.40

7.B

SAIVA JANSONE

16.kab.

9.40

10.40

7.C

ANITA KAIRO

24.kab.

9.40

10.40

8.A

NATĀLIJA KROŠKINA

7.kab.

9.40

10.40

8.B

ANDA GLEIZUPA

20.kab.

9.40

10.40

8.C

KRISTĪNE UPMANE

11.kab.

9.40

10.40

9.A

TAMĀRA PŪPOLA

A2.kab.

9.40

10.40

9.B

ĪRA RIMOVIČA

30.kab.

9.40

10.40

9.C

KRISTĪNE GEREIŠA

29.kab.

9.30

10.40

10.A

ILZE GRIGORE

37.kab.

9.40

10.40

10.B

SKAIDRĪTE PRANCĀNE

25.kab.

9.40

10.40

11.A

DINA BALTAKMENE

39.kab.

9.40

10.40

11.B

IEVA FELDBERGA

38.kab.

9.40

10.40

12.A

VĒSMA KAŅEPE

A1.kab.

9.20

11.00

12.B

EGITA ANTONE

34.kab.

9.00

11.20