23 Aug 2019
      

Es rudeni gaidu

Un rītus zeltaini sārtos,

Kad vasara, prom ejot, apstāsies dārza vārtos

Un silti izlies pār pļavām pēdējo smaidu.

Es rudeni gaidu.  (I.Ziedonis)

 

 

 

2019./2020. mācību gadā 

Tukuma 2.vidusskola skolēnus gaida

2.septembrī

Tikšanās ar klašu audzinātājiem plkst. 9.00

  • 1.klases – Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.pamatskolā (Lielā iela 9) plkst. 9.00
  • 2.klases – Tukuma 3.pamatskolā (Lielā ielā 18) plkst. 9.00
  • 3.klases – Tukuma 2.pamatskolā (J.Raiņa ielā 3a) plkst. 9.00
  • 4.klases – Tukuma Raiņa ģimnāzijā (J.Raiņa ielā 3) plkst. 9.00
  • 5. – 7.klases – Tukuma 2.vidusskolas sākumskolas ēkā (Spartaka ielā 2a) plkst.9.00
  • 8. – 9.klases – Tukuma Vakara un neklātienes vidusskolā (Zemītes ielā 5/1) plkst.9.00
  • 10. – 11.klases – Tumes pamatskolā (Skolas iela 1c, Tume) plkst. 9.00
  • 12.klases – Tukuma 2.vidusskolā (Raudas ielā 16) plkst. 9.00

ORGANIZATORISKĀ INFORMĀCIJA 2019./2020.m.g.

2.septembrim

KLASE

KLAŠU AUDZINĀTĀJI

TELPA

IERAŠANĀS LAIKS

KLASES STUNDA

1.A

ELĪNA SKVORCOVA

Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.psk., 2.kab.

8.50

9.00

1.B

ANITA ZELTIŅA

Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.psk., 1.kab.

8.50

9.00

1.C

SINTIJA AUMALE

Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.psk., 4.kab.

8.50

9.00

2.A

AIGA BLUMBERGA-ĶIMENE

Tukuma 3.psk., 14.kab.

 

8.50

9.00

2.B

LILIJA LĀCEKLE

Tukuma 3.psk., 17.kab.

8.50

9.00

2.C

ILZE BULAHA

Tukuma 3.psk., 13.kab.

8.50

9.00

3.A

GUNITA ROSICKA

Tukuma 2.psk., 10.kab.

8.50

9.00

3.B

SANTA ŠTEINERTE

Tukuma 2.psk., 5.kab.

8.50

9.00

3.C

LIENE KOKINA

Tukuma 2.psk., 16.kab.

8.50

9.00

4.A

VELGA GRĪNVALDE

Tukuma Raiņa ģimn., 76.kab.

8.50

9.00

4.B

KRISTIĀNA RITENBERGA

Tukuma Raiņa ģimn., 63.kab.

8.50

9.00

4.C

LOLITA MUČA

Tukuma Raiņa ģimn., 74.kab.

8.50

9.00

 

KLASE

KLAŠU AUDZINĀTĀJI

TELPA

IERAŠANĀS LAIKS

KLASES STUNDA

5.A

VĒSMA KAŅEPE

Tukuma 2.vsk., Spartaka iela 2a, 11.kab.

8.50

9.00

5.B

ĪRA RIMOVIČA

Tukuma 2.vsk., Spartaka iela 2a, 8.kab.

8.50

9.00

5.C

AIRA ŠMITE

Tukuma 2.vsk., Spartaka iela 2a, 9.kab.

8.50

9.00

6.A

ZITA ŠTRAUSA

Tukuma 2.vsk., Spartaka iela 2a, 10.kab.

8.50

9.00

6.B

SANDA EGLĪTE

Tukuma 2.vsk., Spartaka iela 2a, 14.kab.

8.50

9.00

6.C

EGITA ANTONE

Tukuma 2.vsk., Spartaka iela 2a, 17.kab.

8.50

9.00

7.A

ARTA LOCĀNE-ĀBOLIŅA

Tukuma 2.vsk., Spartaka iela 2a, 18.kab.

8.50

9.00

7.B

LIENE DOBELE

Tukuma 2.vsk., Spartaka iela 2a, 19.kab.

8.50

9.00

7.C

KRISTA MAŠINSKA

Tukuma 2.vsk., Spartaka iela 2a, 20.kab.

8.50

9.00

 

KLASES

KLAŠU AUDZINĀTĀJI

IERAŠANĀS VIETA UN LAIKS

KLASES STUNDAS

VIETA UN LAIKS

 

8.A

INGRĪDA FREIMANE

Pie stadiona (Raudas iela 16)

8.30

Zemītes iela 5, 6.kab.

9.00

8.B

SAIVA JANSONE

Pie stadiona (Raudas iela 16)

8.30

Zemītes iela 5, 8.kab.

9.00

8.C

IĻJA DOBAHOVS

Pie stadiona (Raudas iela 16)

8.30

Zemītes iela 5, 3.kab.

9.00

9.A

NATĀLIJA KROŠKINA

Pie stadiona (Raudas iela 16)

8.30

Zemītes iela 5, 5.kab.

9.00

9.B

ANDA GLEIZUPA

Pie stadiona (Raudas iela 16)

8.30

Zemītes iela 5, 7.kab.

9.00

9.C

KRISTĪNE UPMANE

Pie stadiona (Raudas iela 16)

8.30

Zemītes iela 5, 4.kab.

9.00

 

KLASES

KLAŠU AUDZINĀTĀJI

IERAŠANĀS VIETA UN LAIKS

KLASES STUNDAS

VIETA UN LAIKS

 

10.A

KRISTĪNE GEREIŠA

(02.09.-13.09.2019. E.Korna-Opincāne)

Pie stadiona (Raudas iela 16)

8.30

Tumes psk., P1.kab.

9.00

10.B

INGA KOKINA

Pie stadiona (Raudas iela 16)

8.30

Tumes psk., 116.kab.

9.00

11.A

ILZE GRIGORE

Pie stadiona (Raudas iela 16)

8.30

Tumes psk., 117.kab.

9.00

11.B

SKAIDRĪTE PRANCĀNE

Pie stadiona (Raudas iela 16)

8.30

Tumes psk., 115.kab.

9.00

12.A

DINA BALTAKMENE

Skolas vestibilā (Raudas iela 16)

8.30

Spartaka iela 2a

~ 10.40

12.B

IEVA FELDBERGA

(02.09.2019. - ?  I.Ķirķe)

Skolas vestibilā (Raudas iela 16)

8.30

Spartaka iela 2a

~ 10.40

 

1.-12.klasēm Jaunā mācību gada svinīgais pasākums plkst. 10.00

pie Tukuma 2.vidusskolas (Raudas ielā 16)