FAKULTATĪVĀS   STUNDAS      

2016./2017m.g.  

 1. – 4.klases

 

 

SKOLOTĀJS

 

St.

sk.

 KLASE 

MĀCĪBU PRIEKŠMETS

DIENA

LAIKS

KABINETS

SKOLA

Velga Grīnvalde

1

1.a

Latviešu valoda

Pirmdiena

11.30 – 12.10

20.

mazā sk.

Velga Grīnvalde

1

1.a

Matemātika

Trešdiena

12.25 – 13.05

20.

mazā sk.

Anita Kairo

1

1.a

Datorika

Trešdiena

11.50 – 12.30

24.

lielā  sk.

Santa Šteinerte

1

1.a

Datorika

Trešdiena

11.50 – 12.30

22.

lielā  sk.

Kristiāna Ritenberga

1

1.b

Latviešu valoda

Otrdiena

12.40 – 13.20

14.

mazā sk.

Kristiāna Ritenberga

1

1.b

Matemātika

Ceturtdiena

12.40 – 13.20

14.

mazā sk.

Anita Kairo

1

1.b

Datorika

Otrdiena

11.50 – 12.30

24.

lielā  sk.

Santa Šteinerte

1

1.b

Datorika

Otrdiena

11.50 – 12.30

22.

lielā  sk.

Lolita Garkāja

1

1.c

Latviešu valoda

Trešdiena

12.30 – 13.10

17.

mazā sk.

Lolita Garkāja

1

1.c

Matemātika

Ceturtdiena

12.30 – 13.10

17.

mazā sk.

Anita Kairo

1

1.c

Datorika

Piektdiena

11.50 – 12.30

24.

lielā  sk.

Santa Šteinerte

1

1.c

Datorika

Piektdiena

11.50 – 12.30

22.

lielā  sk.

Anita Zeltiņa

1

2.a

Latviešu valoda

Pirmdiena

12.40 – 13.20

12.

lielā sk.

Anita Zeltiņa

1

2.a

Matemātika

Piektdiena

11.50 – 12.30

12.

lielā sk.

Anita Kairo

1

2.a

Datorika

Trešdiena

12.40 – 13.20

24.

lielā  sk.

Santa Šteinerte

1

2.a

Datorika

Trešdiena

12.40 – 13.20

22.

lielā  sk.

Sintija Aumale

1

2.b

Matemātika

Trešdiena

12.30 – 13.10

11.

mazā sk.

Anita Kairo

1

2.b

Datorika

Otrdiena

12.40 – 13.20

24.

lielā  sk.

Santa Šteinerte

1

2.b

Datorika

Otrdiena

12.40 – 13.20

22.

lielā  sk.

Inese Gasparoviča

1

2.c

Latviešu valoda

Otrdiena

12.30 – 13.10

18.

mazā sk.

Inese Gasparoviča

1

2.c

Matemātika

Pirmdiena

11.40 – 12.20

18.

mazā  sk.

Anita Kairo

1

2.c

Datorika

Piektdiena

12.40 – 13.20

24.

lielā  sk.

Santa Šteinerte

1

2.c

Datorika

Piektdiena

12.40 – 13.20

22.

lielā  sk.

Lolita Garkāja

1

3.a

Latviešu valoda

Piektdiena

12.30 – 13.10

17.

mazā sk.

Lilija Lācekle

1

3.a

Matemātika

Otrdiena

12.30 – 13.10

19.

mazā sk.

Rudīte Peipa

1

3.a

Mūzika ( koris)

Pirmdiena

12.30 – 13.10

8.

mazā sk.

Elīna Delvere

1

3.b

Latviešu valoda

Trešdiena

12.40 – 13.20

17.

lielā sk.

Elīna Delvere

1

3.b

Matemātika

Piektdiena

12.40 – 13.20

17.

lielā sk.

Inese Ķirķe

3

3.b

Sports

Pirmdiena

Otrdiena

Ceturdiena

8.00 – 8.40

12.40 – 13.20

12.40 – 13.20

Sporta zāle

lielā sk.

Elīna Skvorcova

1

3.c

Latviešu valoda

Pirmdiena

12.40 – 13.20

13.

lielā sk.

Elīna Skvorcova

1

3.c

Matemātika

Trešdiena

12.40 – 13.20

13.

lielā sk.

Rudīte Peipa

1

3.c

Mūzika ( koris)

Ceturtdiena

12.40 – 13.20

40.

lielā sk.

Santa Šteinerte

1

4.a

Latviešu valoda

Ceturtdiena

13.30 – 14.10

15.

lielā sk.

Santa Šteinerte

1

4.a

Matemātika

Pirmdiena

13.30 – 14.10

15.

lielā sk.

Rudīte Peipa

1

4.a

Mūzika ( koris)

Otrdiena

13.30 – 14.10

40.

lielā sk.

Daiga Plūksna

1

4.b

Latviešu valoda

Otrdiena

12.40 – 13.20

14.

lielā sk.

Daiga Plūksna

1

4.b

Matemātika

Pirmdiena

12.40 – 13.20

14.

lielā sk.

Rudīte Peipa

1

4.b

Mūzika ( koris)

Otrdiena

12.40 – 13.20

40.

lielā sk.

Gunita Rosicka

1

4.c

Latviešu valoda

Otrdiena

13.05 – 13.45

9.

mazā sk.

Gunita Rosicka

1

4.c

Matemātika

Pirmdiena

12.25 – 13.05

9.

mazā sk.

 

5. - 9. klases

 

Skolotājs

Mācību priekšmets,

kabinets

Klase

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Aldis Čākurs

Sports, sporta zāle

5.c

 

14.20-15.00

 

 

 

Krista Zubova

Matemātika, 26.kab.

6.a

 

 

 

13.30-14.10

 

Dina Baltakmene

Krievu valoda, 39.kab.

6.a

 

 

 

12.40-13.20

 

Dina Baltakmene

Krievu valoda, 39.kab.

6.b

12.40-13.20

 

 

 

 

Marija Ševčenko

Krievu valoda, 31.kab.

6.b

12.40-13.20

 

 

 

 

Marija Ševčenko

Krievu valoda, 31.kab.

6.a+c

13.30-14.10

 

 

 

 

Daina Vizule

Ģeogrāfija, 35.kab.

7.a

14.20-15.00

 

 

 

 

Inese Ķirķe

Sports, sporta zāle

9.a

 

 

 

 

14.20-15.00

Zita Štrausa

Matemātika, 27.kab.

9.a

 

 

 

8.00-8.40

 

Īra Rimoviča

Latviešu val., 28.kab.

9.a

 

 

 

14.20-15.00

 

Zita Štrausa

Matemātika, 27.kab.

9.b

 

 

9.40-10.20

 

 

Kristīne Upmane

Latviešu val., 11.kab.

9.b

 

 

 

 

13.30-14.10