Individuālais darbs ar skolēniem

2018./2019.m.g.

I semestris

 

Mācību priekšmets

Kabinets

PIRMDIENA

OTRDIENA

TREŠDIENA

CETURTDIENA

PIEKTDIENA

Egita Antone

Latv. val., lit.

34.kab.

14.20-15.40

13.30-14.10

 

12.40-13.20

 

Sintija Aumale

Sākumskola

Latv. val., lit

Mazā sk. 11.kab.

13.30-14.10

 

13.20-13.55

12.40-13.15

 

Dina Baltakmene

Krievu val.

39.kab.

15.00-15.50

   

14.20-15.10

 

Baiba Beike

Angļu val.

20.kab.

15.15-16.15

 

15.15-16.15

   

Uģis Bērziņš

Progr. pam.

Informātika

22.kab.

   

15.00-15.30

   

Sanita Birzniece

Matemātika

Fizika

2.kab.

   

15.00-15.30

   

Aiga Blumberga-Ķimene

Sākumskola

Mazā sk. 14.kab.

12.40-13.30

     

12.40-13.30

Ērika Bogataja

Mūzika

40.kab.

16.00-17.00

   

15.10-16.10

 

Ilze Bulaha

Sākumskola

Mazā sk. 18.kab.

     

12.40-13.05 (7.kab.)

12.00-12.25

Ligija Cīrule

Sports

Mazā skola

12.40-13.00

   

14.10-14.30

 

Liene Dobele

Angļu val.

6.kab.

    14.20-15.20   14.20-15.20 (29. kab.)

Ieva Feldberga

Vēsture

38.kab.

   

13.30-15.00

15.00-15.50

14.20-15.00

Ingrīda Freimane

Latv. val., lit.

Vācu val.

28.kab.

   

14.20-15.40

15.10-15.50

 

Kristīne Gereiša

Angļu val.

29.kab.

   

15.00-16.00

15.00-16.00

 

Anda Gleizupa

Bioloģija

Mājturība

20.kab.

     

14.20-15.30

14.20-14.50

Ilze Grigore

Matemātika

37.kab.

   

15.00-16.00

14.10-15.10

 

Velga Grīnvalde

Sākumskola

Mazā sk. 20.kab.

   

13.30-14.10

12.30-13.30

 

Guntars Helvigs

Fizika

23.kab.

   

15.00-16.10

15.00-16.10

 

Saiva Jansone

Latv. val., lit

Mājturība

16.kab.

14.10-16.30

 

15.00-16.30

   

Anita Kairo

Informātika

24.kab.

14.20-15.00

   

13.30-14.30

 

Vēsma Kaņepe

Sociālās zin.

Dabaszinības

A1.kab.

   

14.20-15.50

 

13.30-14.00

Inga Kokina

Matemātika

26.kab.

   

14.20-15.00

14.20 - 15.50

 

Liene Kokina

Sākumskola

13.kab.

   

13.20-14.10

13.20 -14.10

 

Evita Korna-Opincāne

Latv. val., lit

5.kab.

       

14.20 - 14.50

Rita Krieva

Vācu valoda

11.kab.

16.40-17.20

       

Nataliya Kroshkina

Ķīmija

7.kab.

   

15.00-16.00

 

15.00-16.00

Inese Ķirķe

Sports

Sporta zāle

   

14.15-15.15

 

14.10-15.10

Lilija Lācekle

Sākumskola

Mazā sk. 10.kab.

12.40-14.00

13.30 - 14.10

     

Arta Locāne-Āboliņa

Angļu val.

36.kab.

13.30-14.20

( Mazā skola 7.kab.)

   

14.20-15.00

 

Andra Locāne

Krievu val.

A3.kab.

13.20-14.10

   

15.00-15.50

 

Krista Mašinska

Angļu val.

31.kab.

   

14.40-15.40

13.30-14.20

( Mazā skola 7.kab.)

 

Oskars Mīļais

Sports

Sporta zāle

   

14.15-15.15

 

14.10-15.10

Lolita Muča

Sākumskola

Mazā sk. 17.kab.

   

12.30-13.30(7.kab.)

12.30-13.20

 

Rudīte Peipa

Mūzika

Mazā sk. 8.kab.

   

13.30-14.30

13.30-14.20

 

Dace Pelce

Vizuālā m.

Mājturība

6.kab.

       

13.20-15.00

Daiga Plūksna

Sākumskola

13.kab.

   

13.30-14.10

 

13.30-14.10

Skaidrīte Prancāne

Vēsture

Filozofija

Polit. un ties.

25.kab.

   

14.20-15.20

15.00-15.50

 

Vilnis Prancāns

Mājturība

Mājt.kab.

   

14.15-14.55

14.20-14.50

 

Tamāra Pūpola

Bioloģija

Dabaszinības

A2.kab.

13.30-14.30

     

14.15-15.05

Everita Ratkus

Angļu valoda

41.kab.

15.00-16.00

 

12.30-13.30

   

Īra Rimoviča

Latv. val., lit

lasītava

15.00-15.30

 

15.00-15.20

   

Kristiāna Ritenberga

Sākumskola

17.kab.

   

12.40-13.50

12.40-13.20

 

Gunita Rosicka

Sākumskola

Mazā sk. 9.kab.

   

12.30-13.40

 

12.30-13.10

Marija Ševčenko

Krievu val.

31.kab.

15.00-15.50

   

14.10-15.10

 

Santa Šteinerte

Sākumskola

15.kab.

   

13.30-14.00

 

13.30-13.50

Aira Šmite

Matemātika

14.kab.

13.30-14.20

 

13.30-14.30

 

 

Zita Štrausa

Matemātika

27.kab.

15.00-16.00

13.30-14.00

15.00-15.40

 

 

Sņežana Tišlere

Vizuālā m.

Mazā sk. 19.kab.

   

 

12.30-13.30

14.50-16.10

Kristīne Upmane

Latv. val., lit

11.kab.

   

 

 

 

Daina Vizule

Ģeogrāfija

35.kab.

   

15.00-16.00

 

14.15-15.15

Zane Zamberga

Psiholoģija

Mazā skola

         

Anita Zeltiņa

Sākumskola

12.kab.

   

12.40- 13.40

12.40-13.40

 

Aldis Čakurs

Sports

Sporta zāle

   

14.20-14.40

   

Rita Helviga

Informātika

22.kab.

15.00-15.40

       

Dace Mustafējeva

Ekonomika

36.kab.

   

11.20-11.50

   

Agrita Stepanova

Sports

Mazā skola

12.25-13.05

   

12.25-13.05

 

Līga Piņķe

Matemātika

36.kab.

13.20-13.40

     

12.30-13.30

Linda Reinholde

Dabaszinības

20.kab.

         

Daiga Elpere

Kulturoloģija

39.akb.

   

15.10 - 15.50

   

Mārtiņš Lerhs

Māturība

Mājt.kab.

       

14.20-14.40