27 Jan 2014
      

Aptieku tīkls „BENU aptiekas” aicina skolēnus no visas Latvijas pieteikties dalībai projektā „Ēnu diena 2014”. Biedrības „Junior Achievement-Latvia” organizētā profesionālās orientācijas diena šogad notiks 12.februārī, un tās ietvaros „BENU aptiekas” aicina uz vienu dienu jauniešus kļūt par „ēnām” farmaceitiem Rīgā un citās Latvijas pilsētās, tādejādi sniedzot iespēju skolēniem iepazīt farmaceita profesijas ikdienu.

„Farmācijas nozarē un aptiekās aizvien nepieciešami jauni un strādāt griboši cilvēki. Turklāt nepieciešamība pēc augsti kvalificētiem darbiniekiem aizvien pieaug, tāpēc priecājamies par iespēju „Ēnu dienā” sastapt skolēnus, kuri savu nākotni vēlas saistīt ar farmāciju un farmaceita profesiju. „BENU aptiekas” ir moderns un Eiropā atzīts aptieku tīkls. Pie mums strādā pieredzes bagāti un ļoti zinoši farmaceiti, tāpēc „BENU aptieku” tīkls ir ideāla vieta, kur „Ēnu dienā” skolēniem iepazīties ar farmaceita profesiju un ikdienas darbu aptiekā,” stāsta "BENU aptieku" personāldaļas vadītāja Kristīne Vanaga.

Farmaceitu „ēnošanai” aicināti pieteikties skolēni no visas Latvijas. „BENU aptiekas” piedāvā skolēniem „Ēnu dienā” viesoties aptiekās Rīgā, Carnikavā, Salaspilī, Aizkrauklē un citviet Latvijā.

Pieteikties dalībai "Ēnu dienā 2014" iespējams līdz 31.janvārim, skolēniem reģistrējoties mājas lapā www.enudiena.lv. "BENU aptieku" vakances atrodamas profesiju sadaļā "farmaceiti".

"BENU aptieku" tīkls ir viens no vadošajiem zāļu mazumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, un tas pieder "Hansa Pharma". Uzņēmums dibināts 1995.gadā un ir viens no "Phoenix Group" uzņēmumiem, kas savukārt ir vislielākais medikamentu tirgotājs Eiropā. Līdz 2012. gada augustam "BENU aptiekas" Latvijā strādāja ar nosaukumu "Ģimenes aptiekas". Patlaban "BENU aptieku" tīkls Latvijā apvieno 55 aptiekas un 4 aptieku filiāles.

Papildu informācija:

Līna Lisnere

"P.R.A.E. Sabiedrisko attiecību" projektu vadītāja

26401041,

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.