18 Dec 2020
      

  Pirmkārt, apsveicu visus ar Veselības mēneša ietvaros veiktajām aktivitātēm, mēs visi to paveicām, un tas ir nozīmīgs ieguldījums mūsu veselībā un pašsajūtā. Saprotams, ka ar to jau nekas nebeidzas, aicinu visus aktīvi turpināt kustēties arī bez izaicinājuma un nosacītās “sacensības”. 😊

  Tad nu aplūkosim, kā veicās šo 32 izaicinājuma dienu laikā.

  Iepriekšējās nedēļās intriga bija par to, vai kādam izdosies apturēt skriešanas disciplīnas līderi Arti Rudzīti, tad atbilde ir stabils “nē!”, viņš, kā pēc fizikas likumiem, ar inerces palīdzību turpina dominēt, un skriešanā pieveicis jau 320 km, pārsvars par tuvāko sekotāju sasniedzis ir 120 km. Kā jau tas pienākas - sporta skolotājs taču. Lai arī, startējot ārpus konkurences, sacensību gars tomēr dominē. 

 Skolotāju konkurencē pārliecinoši līderpozīciju visa izaicinājuma laikā ieņem 🥇 Linda Reinholde ar 156,2 km, otrajā vietā apaļus 100,0 km sasniegusi 🥈 Santa Šteinerte, un 3.vietu ieņem 🥉 Nataliya Kroshkina ar 87,2 km.

  Skolēnu konkurencē 1.vietu izcīnījis 🥇 Ričards Tarvids, noskrienot apaļus 200,0 km, apsveicams rezultāts! Otrajā un trešajā vietā ierindojās 🥈 Markuss Auseklis ar 170,5km un 🥉 Leo Jurkāns ar 60,9km. Puišiem skriešanas disciplīnā sīvu konkurenci izrādīja 🥇 Viviāna Netetina ar 125,8 km.

  Kājāmgājēju disciplīnā rezultāti šādi – kā jau bija gaidāms, par uzvarētāju šeit jautājumu jau kādu laiku iepriekš nebija, ar milzīgiem cieņas un apbrīnas apliecinājumiem sveicam 🥇 Vēsmu Kaņepi, kura nostaigājusi 308,1 km, otrajā vietā ierindojās 🥈 Ilze Grigore, viņas kontā 159,0 km, un trešajā vietā 🥉 Sanita Birzniece, kurai 67,2 km. Tālāk par cīņu starp meitenēm (skolniecēm), pēc Map My Run saskaitītajiem kilometriem, pirmā vieta kopvērtējumā jeb visražīgākā dāma bija 🥇 Lāsma Mažule, kurai 285,7 km, aiz viņas 🥈 Marta Brūkle ar 176,9 km, un trešajā vietā 🥉 Tīna Knostenberga ar 67,2 km. Malaces Jūs esat! 😊

  Tālāk par puišiem - šajā kategorijā pārliecinoši 1.vietu izcīnīja 🥇 Edgars Bautra ar veiktiem 291,6 km, otrajā vietā 🥈 Ralfs Tīrums 211,2 km, un TOP 3 noslēdz 🥉 Renārs Romanovs, nostaigājot 151,5 km. 

 Par Veselības mēneša izaicinājumu kopvērtējumu - noskrieti 3005,4 km, nostaigāti 3769,8 km! Vairāk kā iespaidīgi... 🤩 Vizualizējot tas sanāk tālāk kā turp un atpakaļ no Tukuma līdz Gibraltāram.🌍  Tā neko!👏

❤ Nobeigumā vēlos teikt, ka ļoti ceru - visi bija godīgi gan pret sevi, gan pārējiem censoņiem un nekādas viltības neizmantoja, jo, kā jau jebkurā sporta disciplīnā, iestājamies par godīgas spēles principiem. Tāpat gribam cerēt, ka ne jau balvas vai vieta tabulā bija svarīgākais, bet gan motivācija, sevis pārvarēšana un gandarījums par paveikto. Bet, protams, arī balvas atradīs savus īpašniekus, sazināsimies personīgi un sveiksim aktīvākos!

Esiet tikpat aktīvi arī turpmāk! PALDIES par dalību! 

Sporta skolotāja Inese Rudzīte

Paldies "BALTAIS" par atbalstu un sarūpētajām saldajām balvām VISIEM izaicinājuma "Veselības mēnesis 2020" laureātiem.