18 Dec 2020
      

  Aicinot vecākus kopā ar saviem bērniem sarūpēt mīļas un noderīgas dāvaniņas tiem, kuriem citu sveicēju, iespējams, nebūs, vēlējāmies vienlaikus modināt līdzjūtību, atvērt savas sirdis labestībai un savstarpējo vajadzību izpratnei.

  Tāpēc esam izveidojuši kopēju pateicību visām ģimenēm un ikkatram individuāli, kuri šajā laikā atvēra savas sirdis labdarībai. Pateicības saraksts skatāms =>ŠEIT.

 

  Atnestās dāvaniņas ir kā katras ģimenes paldies cilvēkiem, kuriem matos sirmo sniegs un kuri šajā svētku laikā palikuši vieni. Tāpēc vecākiem lūdzām ar saviem bērniem pārrunāt, kāpēc šādas akcijas tiek rīkotas un kā tieši viņu ģimene tajā var iesaistīties.

  Atcerieties, ka pats lielākais prieks ir tad, ja mēs varam otram sniegt mazumiņu sava laika, savas gaišās domas un patiesu smaidu. Un varbūt kopā ar savu bērnu vēl varat izveidot apsveikuma kartīti, kas radītu svētku noskaņu kādam vientuļam cilvēkam un nogādāt tā biedrībā "Palīdzēsim viens otram" ( Laila Dembovska – 29169395 vai Zane Grošteine-Balode – 26067500).

 

Tukuma   2.vidusskolas vadības komandas vārdā

 Evita Korna-Opincāne