01 Apr 2021
      

   Lieldienu noskaņa šogad skolā tiek radīta attālināti. Tā ienāk gan mācību stundās, gan klašu audzinātāju sarunās un aktivitātēs ar klasi.

   Viens no šādiem darbiem bija arī 8.klašu skolēniem vizuālās mākslas stundās, kad pēc skolotājas Dace Pelces aicinājuma tika radīti pavasarīgi mākslas darbi. Pie tam šajā darbā radoši tika apvienotas ne tikai vizualizācijas prasmes, bet arī spēja piemērot savai oriģinālajai idejai iederīgu literāro tekstu. Un tā, apvienojot skolēnu iztēli ar radošumu, tapusi virkne neparastu darbu. Daļa no tiem – Lieldienu gaidīšanas, dabas mošanās un pavasara atnākšanas prieka noskaņā!

   Izstādi varat aplūkot, klausoties A.Vivaldi skaņdarbu “Pavasaris” (no svītas “Gadalaiki”) skolas kameransambļa izpildījumā. Skaņdarbs tapis attālinātajās interešu izglītības nodarbībās kopā ar skolotāju Uģi Strauju. Lai pavasara noskaņa ienāk ikvienā mājā!

  Lūk, kaligrammu jeb zīmēto dzejoļu virtuālā izstāde!

Amanda Žizņevska, 8.a

Loreta Mārtinsone, 8.b

Adrians Zimins, 8.a

Emīlija Pavloviča, 8.c

Loreta Elviga, 8.b

Samanta Vanesa Rubāne, 8.c

Marta Pavlauska 8.c

Selīna Guna Puriņa, 8.c

Kristiāna Fogele, 8.a

Megija Bertrama 8.a

Katrīna Domkova, 8.a

Madara Matisone, 8.a

Annija Purcena, 8.a

Paula Brauna- Rozenštama, 8.a

Santa Kaņepe, 8.a

Kārlis Driķis, 8.a

 

            Vai izlasījāt šos tekstus? Lūk, kādas noskaņas valda 8.klašu skolēnos! Un kurš ir jūsu literārais teksts šajā Lieldienu laikā? Atver tuvāk esošo grāmatu, izlasu pirmo teikumu, kurš iekrīt acīs un padomā, ko tas vēsta!

Lai mierīgs, saulains un krāsainām noskaņām piepildīts šis laiks!