30 Apr 2021
      

Rosinām mūsu skolas ģimenes doties brīvdienu piedzīvojumā
“Mūsu ģimene - mūsu Latvijā”! 

KĀ VARAT IESAISTĪTIES?

  • Izej Latvijas kontūru!

Maršruts: pa T2V piedāvāto maršrutu Tukumā, izejot Latvijas kontūru.  Var izmantot:Tukuma karti ar tajā iezīmēto Latvijas kontūru (skatīt pielikumā), ieslēdzot aplikāciju viedtālrunī un reģistrējot savu maršrutu (piemēram, MapMyRun, Strava vai citas)

  • Izliec Latvijas kontūru VAI tekstu: Mēs mīlam Latviju!

 Lielums un materiāli – pēc izvēles. Atceries: Latvija ir skaista savā daudzveidībā! Veidot vari dažādiem dabas materiāliem, smiltīs uz sienas (savā īpašumā) u.tml. Esi radošs!

  • Uzraksti vēlējumu Latvijai!

Ieej skolas ēkas, Spartaka ielā 2a, pagalmā un uz sētas izveidotajā Latvijas kartē ieraksti savas ģimenes vēlējumu Latvijai! Izvēloties vietu un rakstot vēlējumu, padomā arī par to, lai citām ģimenēm būtu, kur atstāt savu vēlējumu! Vispirms kopā izdomājiet, ko rakstīt, tad savas ģimenes vēlējumu ierakstiet kādā jūsu ģimenei mīļā Latvijas vietā. Ja jūsu iecerētajā vietā jau ir ieraksts, neuztraucieties – mēs taču mīlam visu Latviju!

            No sava brīvdienu piedzīvojuma kopā ar ģimeni nosūti fotogrāfiju / fotokolāžu savai klases audzinātājai līdz 9.maijam! Ja publicē savu sociālo tīklu profilos, izmanto tēmturi #T2V vai #T2Vģimenes

KARTE PIEEJAMA ŠEIT