05 Mai 2021
      

   Tukuma 2.viduskolas skolēni, skolotāji un skolas darbinieki ar lielu azartu piedalījās veselīga dzīvesveida izaicinājumā “Soļo pretī pavasarim”. Izaicinājuma būtība vienkārša, mēneša laikā – no 23. marta līdz 23.aprīlim bija jāveic kāda no fiziskajām aktivitātēm (soļošana vai skriešana) aplikācijā Map My Run.

   Rezultāti tika apkopoti vairākās grupās: aktīvākā skolniece; aktīvākais skolēns, aktīvākie skolotāji, kā arī aktīvākā klase.

  Rezultāti tika publicēti katru nedēļu, lai uzturētu intrigu un motivētu būt vēl aktīvākiem, lai nākamajā nedēļā jau apsteigtu kādu sāncensi vai pievienotu vēl kādu kilometru klases kopvērtējumam. 

  Izaicinājuma rezultātus skatīt zemāk.

  Paldies visiem par dalību un katram izaicinājuma dalībniekam novēlām novērtēt to ieguldījumu savā veselībā un pašsajūtā, ko sniedz daba, svaigs gaiss un fiziskās aktivitātes. Būsim veseli un pozitīvām emocijām piepildīti!

  Paldies mūsu aktivitāšu lielākajam atbalstītājam A/S “Baltais”, kurš jau vairākkārt ir atbalstījis sacensību dalībniekus ar gardām balvām un veicinājis veselīga dzīvesveida popularizēšanu!

Sporta skolotājs Artis  Rudzītis