02 Dec 2022
      

   1. decembrī Tukuma 2.vidusskolā viesojās " Ghetto Games skolu tūre 2022". Šis pasākums mūsu skolā bija plānots jau pagājušajā rudenī, taču pandēmijas radīto ierobežojumu dēļ skolu tūres tika atceltas.

   Sportiskajās aktivitātēs piedalījās 8. un 10.,11.,12. klašu skolēni – kopskaitā 260 jauniešu. Mūsu skolēniem bija iespēja izmēģināt dažādus Ghetto Games pārstāvētos sporta veidus kā Ghetto Fight, pierādot cīņas mākslas iemaņas, skolēni spēlēja arī futbolu, florbolu, izmēģināja savus spēkus līdzsvara pārbaudījumā, kā arī iegrieza jautrus deju soļus. Atraktīvākie sportisti tika apbalvoti ar balviņām.

   Paralēli sportiskajām aktivitātēm skolēniem bija iespēja izzināt arī Ghetto Games vēsturi, organizācijas misiju un mērķus. 

   Ghetto Games Skolu tūres mērķis ir ne tikai veicināt fiziskās aktivitātes skolās, bet arī  motivēt jauniešus būt aktīviem savā ikdienā, atrodot savu sporta veidu vai aktivitāti. Ghetto Games Skolu tūres mērķis ir ne tikai veicināt fiziskās aktivitātes skolās, bet arī  motivēt jauniešus būt aktīviem savā ikdienā, atrodot savu sporta veidu vai aktivitāti.

   Paldies par šo dienu Ghetto Games komandai! Bija jaudīgi un jautri!