14 Mar 2023
      

Tieši 8. marta rīts, kad skolas vāzes bija pilnas tulpju ziediem un kad aiz loga sniegpārslas dejoja Cīruļputeņa danci, telpā radošumam un izaugsmei varēja sajust, ka dzejolis nav tikai grāmatā uzrakstīts teksts, bet tas var dzīvot, elpot, būt saprasts un bezgalīgi iepriecināt klātesošos.
  Skatuves runas konkurss bija pulcējis kopumā 15 dalībniekus no 2., 3., 6., 9. un 10. klasēm. Skolēnu deklamētā dzeja aizrāva un atklāja veselu stāstu ar sākumu un nobeigumu.
Lai mazinātu dalībnieku satraukumu, pasākuma vadītāja iesaistīja skolēnus dažādās aktivitātēs, piemēram, dalībnieku secību izlozē, mēles mežģu lasīšanā, dzejoļu nosaukumu atšifrēšanā pēc dotā attēla, astoņu nezināmo atminēšanā. Savukārt žūrija vērtējumus papildināja ar emocijzīmēm un pozitīvu vēstījumu par izpildījumu un dalībnieku personību.

  Kaut ko jaunu piedzīvo tie, kas lasa dzeju. Par to bija pārliecināta žūrija, izvirzot Elizabeti un Anci no 2.a klases, Maratu no 2.c, Endiju no 3.c, Ati no 6.c, Linardu no 9.b un Lāsmu no 10.a dalībai konkursa 
2. kārtai – novada posmam.
Dzeja dzīvo! Par to esam pārliecināti! Konkursa foto skatīt galerijā. 

Paldies skolotājiem, kuri sagatavoja skolēnus, žūrijai un pasākuma vadītājai! 

Skolotājas Īra Rimoviča un Ilze Bulaha