29 Jan 2024
      

   Turpinot tradīciju, no 22. līdz 26. janvārim sākumskolas klasēs notika glītrakstīšanas konkurss “GLĪTĀKĀ RAKSTU DARBA VEICĒJS”. Konkursā piedalījās 78 skolēni, kuri ne tikai konkursā, bet arī mācību stundās un ikdienā savus darbus veic glīti un rūpīgi.  

   Glīts raksts - tā ir katra cilvēka iekšēja kārtība un kultūra. Tā dod iespēju pašam sev un citiem saprast uzrakstīto tekstu, informāciju. Tāpēc visi skolēni demonstrēja lielu centību un centās rakstīt cik glīti vien spēja.
Žūrija komisija, izvērtējot darbus, analizējot tos pēc izstrādātajiem kritērijiem, noskaidroja 1., 2., 3. vietas ieguvējus katrā klašu grupā. 
Glītākie skolēnu darbi izstādīti skolas gaitenī, kur tos ar lielu interesi vēro mūsu skolas skolēni,  skolotāji un viesi.

Konkursa rezultāti:

1.klase

  • 1.vieta Paula Gegžņa (1.b) 
  • 2.vieta Adele Ivanova (1.c)
  • 3.vieta Adelīna Braņicka (1.a)

Pateicība: Letīcija Rudzīte, Emīls Narbatovičs, Evelīna Reimane, Anastasija Levko, Amina Olante, Roberts Luščenoks, Melānija Komorova, Keita Sabīne Kočane, Marta Pāvilsone, Helga Šaripo, Heidija Upeniece, Olivers Djubins, Estere Metsna, Odrija Plēsuma.

2.klase

  • 1.vieta Matilde Bokmane (2.b)
  • 2.vieta Karlīna Smeile (2.a)
  • 3.vieta Agija Rosicka (2.b)

Pateicība: Emīlija Čapa, Viktorija Skvorcova, Elza Mašinska, Nora Krūmiņa, Kārlis Haferbergs, Eimija Driķe, Elīza Adsone, Šeldija Sazoņenko, Samanta Stivreniece, Dinārs Bahmanis, Melānija Zvaigzneskalne, Alise Buka, Emīlija Šteina, Ārons Gorišnijs, Ernests Kalviņš.

3.klase

  • 1.vieta Katrīna Ķimene (3.a)
  • 2.vieta Karlīna Bertrama (3.c)
  • 3.vieta Evelīna Pastare (3.a)

Pateicība: Hanna Meldere, Gabriela Žvagiņa, Denijs Belouss, Artūrs Slīpiņš, Lenija Opincāne, Elza Māra Burve, Keitija Vaisgerberga, Karīna Muceniece, Līva Viļumsone, Olivers Polis, Agate Grīnhofa, Amanda Šelegoviča, Adrija Dzērve, Gabriela Vaškeviča, Deniss Šmits, Marats Grundšteins.

4.klase

  • 1.vieta Vanesa Jackovska (4.b)
  • 2.vieta Mariss Tretjakovs (4.b)
  • 3.vieta Nikola Šackija (4.b)

Pateicība: Alise Daņiļeviča, Rebeka Rezgale, Olīvija Hildebrante, Keita Megija Fogele, Emīlija Brenča, Henrijs Karlštrems, Dženifera  Reičela Krūmiņa, Romualds Bergs, Kristīne Šmite, Kristiāna Šteina, Marlēna Eva Putene, Kristofers Mašinskis, Edijs Sproģis.