Individuālais darbs ar skolēniem

2021./2022.m.g.

 

PIRMDIENA

OTRDIENA

TREŠDIENA

CETURTDIENA

PIEKTDIENA

Egita Antone

14.10 - 15.10

T2V 17.kab.

 

 

15.00 - 15.50

T2V 19.kab.

 

Dina Baltakmene

14.00-14.40

T2V 10.kab.

 

13.50-15.30

LLT 2.kab.

 

 

Baiba Beike

16.00-17.00

T2V 10.kab.

15.00-15.20

T2V 10.kab.

14.10-15.10

T2V 10.kab.

 

 

Uģis Bērziņš

 

14.50 - 15.20

LLT 4. kab.

 

 

 

Sanita Birzniece

 

 

 

 

13.50 - 14.20

LLT 4.kab.

Ērika Bogataja

15.50 - 16.30

T2V 8.kab.

14.10 - 14.40

T2V 8.kab.

 

15.30-16.10

LLT zāle

 

Ilze Bulaha

 

 

 

12.20 - 12.45

TRVĢ 63.kab.

11.30-11.55

TRVĢ 63.kab.

Aldis Čākurs

 

 

7.40-8.00

TSH

 

 

Iļja Dobahovs

13.20-14:50

T2V 2.kab

 

 

 

 

Sanda Eglīte

14.10-15.50

T2V 14.kab

 

 

 

 

Daiga Elpere

 

 

 

14.50-15.10

LLT 8.kab.

 

Ingrīda Freimane

 

14.50 - 15.30

T2V 17.kab.

14.10 - 15.30

LLT 10.kab.

 

 

Dana Gaile

 

 

 

15.00 -5.35

T2V 18.kab.

15.00-15.35

T2V 18.kab.

Inese Gasparoviča

12.20-13.00

3.psk.13.kab.

 

14.00-14.40

3.psk.13.kab.

 

13.10-13.50

3.psk.13.kab.

Kristīne Gereiša

15.30- 16.30

LLT 8.kab.

 

 

15.30- 16.30

LLT 8.kab.

 

Ilze Grigore

 

14.10-15.00

T2V 19.kab.

 

15.30-16.30

LLT 10.kab.

 

Ketrīna Grīga

 

 

 

 

15.00 - 15.30

T2V 8.kab.

Velga Grīnvalde

 

 

12.10 - 13.10

3.psk.-TSH

13.00 - 13.40

3.psk.-TSH

 

Guntars Helvigs

15.30-17.10
LLT 6.kab.

 

 

 

15.00-15.50
T2V 11.kab.

 

Rita Helviga

 

14.50 - 15.20

T2V 2.kab.

 

 

 

Agnese Hildebrante

 

13.20 - 14.00

T2V 8. kab.

13.20 - 14.20

T2V 10. kab.

 

 

Saiva Jansone

 

13.00-14.00

T2V 17.kab.

 

 

14.10-15.10

LLT 8.kab.

Linda Jēgere

14.10 - 14.50

T2V 18.kab.

12.20 - 13.00

TRVĢ 74.kab.

 

15.50 - 16.30

T2V 10.kab.

 

Vēsma Kaņepe

 

15.10 - 15.50

T2V 11.kab.

12.20 - 12.50

TRVĢ 74.kab.

 

14.10 - 14.50

T2V 11.kab.

Inga Kokina

15.40 - 16.30

LLT 5.kab.

 

14.50 - 15.40

LLT 5.kab.

 

 

Liene Kokina

 

12:10-13:10

1.psk. 3.kab.

 

12:10-13:10

1.psk. 3.kab.

 

Evita Korna-Opincāne

 

14.00 - 14.20

T2V 7.kab.

 

 

 

Natālija Kroškina

 

 

13.20 - 14.50

T2V 9.kab.

14.00 - 14.40

LLT 8.kab.

 

Anita Ķimene

 

13.10 – 14.00

1.psk. 2. kab.

14.00 – 14.40

T2V 2. kab.

 

 

Inese Lagzdiņa

13.20-14.20

TSH

 

 

 

 

Lilija Lācekle

13.10-14.10

TRVĢ 76.kab.

 

 

13.10-14.00

TRVĢ 76.kab.

 

Arta Locāne-Āboliņa

15.40-16.30

LLT 4.kab.

 

 

 

14.10-15.00

T2V 16.kab.

Andra Locāne

13.20-14.50 T2V 7.kab.

 

13.50-15.00

LTT 7.kab.

 

 

Krista Mašinska

 

 

8.10 – 8.50

LLT 4.kab

 

13.30 – 14.50

T2V 7.kab

Ilga Migla

 

15.00-15.25

T2V 7.kab.

14.00-14.25

LLT 7.kab.

 

 

Paula Mihailova

 

 

 

 

10.20 - 10.50

T2V 8.kab

Oskars Mīļais

15.00 – 16.00

TSH

 

15.00 - 15.30

LLT - stadions

 

14.20 - 15.10

TSH

Lolita Muča

14.00 - 14.50 TRVĢ 5.kab.

 

13.10 - 14.00

T2V 7.kab.

 

 

Rudīte Peipa

 

 

13.10. - 14.10

TRVĢ 74.kab.

 

13.00 - 14.00

1.psk. 4. kab.

Dace Pelce

 

 

 

 

13.20 - 15.30

T2V 19.kab.

Daiga Plūksna

12.20 - 13.20

3.psk. 14.kab.

 

 

13.10 - 14.10

3.psk. 14.kab.

 

Vilnis Prancāns

 

15.30-16.00

1.psk. māj. kab.

 

15.30-16.30

1.psk. mājt.kab.

15.15-16.15

TRVĢ mājt.kab.

Ričards Priedītis

 

 

 

15.00 - 17.10

T2V 14.kab

 

Everita Ratkus

15.30 -1 7.10

LLT 3.kab.

13.10 - 13.30

T2V 9.kab

10.20 - 10.40

TRVĢ 16.kab.

 

 

Linda Reinholde

15.40-16.20

LLT 10.kab.

 

 

 

13.30 - 14.50

T2V 9.kab.

Īra Rimoviča

 

 

13.20 - 14.00

T2V 8.kab.

 

 

Gunita Rosicka

 

 

13.15 - 14.15

T2V 16.kab.

 

12.15 - 13.15

1.psk.1. kab.

Artis Rudzītis

15.00 -16.00

TSH

 

15.00 - 15.30

LLT-stadions

 

14.00 - 14.50

TSH

Elīna Skvorcova

 

 

13.10 - 13.50

TRVĢ 10.kab.

13.10 - 14.00

TRVĢ 10.kab.

 

Agrita Stepanova

 

 

12.20 - 13.00

TSH

 

 

Inta Supe

 

 

 

 

14:00- 14.30

T2V 14.kab.

Aira Šmite

13.20 – 14.10

T2V 9.kab.

14.10 – 15.00

T2V 9.kab.

 

 

 

Santa Šteinerte

 

 

 

11.35 -12.00

1.psk. 3.kab.

11.35 -12.00

1.psk. 3.kab.

Zita Štrausa

 

 

14.00-15.00

T2V 10.kab.

15.50-16.30

LLT 5.kab.

 

Loana Šulca

 

 

14.40 - 16.10

LLT ķīm.k.

 

 

Sņežana Tišlere

15.00-16.00

T2V 19.kab.

 

14.30-15.30

TRVĢ 5.kab.

 

 

Anda Upeniece

 

14.00 - 15.00

T2V 11 kab.

 

16.00 - 17.00

T2V 11 kab.

 

Kristīne Upmane

 

15.30.-16.00
LLT 1.kab.

14.10.-15.10.
T2V 20.kab.

 

 

Sanita Valdmane

 

 

 

14.10 - 15.20

T2V 18.kab.

 

Anita Zeltiņa

 

13.10 - 14.00

TRVĢ 16.kab.

 

 

11.30 - 12.30

TRVĢ 16.kab.