Mēs – Tukuma 2. vidusskolas 12. klašu jaunieši 15. oktobrī devāmies uz filmu parku “Cinevilla”, jo skolas dzīve nav saistīta tikai ar sēdēšanu skolas solā un mācīšanos! Neskatoties uz ne tik labvēlīgajiem laikapstākļiem, izmantojām iespēju programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros piedalīties alternatīvajā mācību stundā  “Nameja gredzens”. Laikapstākļi mūs nelutināja, bet mēs neesam no cukura, tāpēc lietus mums nebija šķērslis!

   Pirmajā aktivitātē mums bija iespēja iejusties aktiera lomā - super jautra vadītāja pavadībā katrs filmēja kādu jautru kadru un pēc tam, tos  visus  saliekot kopā, sanāca filma. Manuprāt, tā bija lieliska iespēja mums katram parādīt savus talantus aktiera meistarībā un kopā to visu iemūžināt diskā, lai varētu kādā salidojumā atcerēties vidusskolas laika notikumus.

   Otrās aktivitātes laikā gida pavādībā iepazinām kino pilsētiņas apkārtni un uzzinājām to, cik patiesībā daudz un dažādas filmas ir tur uzņemtas, piemēram, “Rīgas sargi”, “Rūdolfa mantojums”, “Nameja gredzens” u.c.

   Pēc pasākuma mums bija iespēja piedalīties labirinta spēlē. Tajā komandas sadarbībai bija liela nozīme, jo komandām pa trīs cilvēkiem katrā grupā slēgtā telpā bija jāatrod izeja, lienot pa 1,20m augstu telpu. Līšana pa šķēršļu joslām tumsā, mums visiem patika un sagādāja pozitīvas emocijas. Tikai bijām nedaudz vīlušies, ka tik ātrā laika posmā tikām ārā, jo labirints bija īss.

   Mēs produktīvi pavadījā dienu, paplašinot zināsānas vēsturē, kulturoloģijā, saliedējoties un iepazīstot tepat netālo kino pilsētiņu “Cinevillu”!

 

 

Tukuma 2. vidusskolas 12.b klases skolniece Elīna Driķe